Sandler Wellness & Aesthetics

Інноваційний концепт центру нового покоління, орієнтований на клієнта. Ексклюзивний формат комплексного персоніфікованого сервісу.

Унікальний простір об’єднав сучасний медичний центр, косметологічну клініку, імідж-студію, SPA, ресторан та фітнес-центр однією ідеологією — бажанням віднайти ваш особистий секрет щастя та довголіття.

Наша місія — забезпечити вас всім необхідним для підкреслення привабливої індивідуальності, збереження молодості, зміцнення здоров’я, профілактики вікових змін, вдосконалення та перевтілення.

1 2

Sandler Wellness & Aesthetics пропонує:

1 4
GOLD S-Club Membership
GOLD S-Club Membership
DIAMOND S-Club Membership
DIAMOND S-Club Membership
PLATINUM S-Club Membership
PLATINUM S-Club Membership

Sandler S-Club Gold Sandler S-club Diamond Sandler S-club Platinum Sandler S-club

Для тих, хто бажає отримати все і одразу — наші преміальні клубні картки.

Sandler S-Club — доступ до повного спектру послуг обраної категорії для збереження молодості та примноження здоров’я за системою all inclusive. Максимум користі від функціональної медицини нового покоління та додатковий стимул присвячувати більше часу собі.

Нелімітований річний доступ до послуг напрямку Age Management. Ультрасучасні протоколи управління віком для подовження життя, покращення самопочуття та зовнішнього вигляду. Топовий парк апаратів та найбільш ефективні програми і технології омолодження та подвоєння вашого ресурсу. Можливість досягти різниці між паспортним та біологічним віком у 15-20 років.

Вартість абонементу S-Club категорії GOLD – 15.000$

Нелімітований доступ до послуг напрямку Age Management + Beauty + SPA або Age Management + Cоsmetology. Інноваційні пакетні пропозиції з управління віком, будь-які програми та процедури для оздоровлення, омолодження та догляду за обличчям і тілом. Процедури у спеціалістів-естетистів, індивідуальні програми від провідних ейдж-менеджерів, омолодження та релакс — краса та здоров’я без обмежень.

Вартість абонементу S-Club категорії PLATINUM – 25.000$

Найбільш статусний та ексклюзивний формат — доступ до всіх послуг будь-якого сегменту. Послуги косметології, SPA-центру, напрямків Age Management, Beauty та Medical Fitness, кастомізоване харчування в нашому ресторані з урахуванням призначень дієтолога. В одному місці буквально все, що вам може знадобитися для збереження молодості та примноження здоров’я. Безлімітно. Безпрограшно Безцінно.

Вартість абонементу S-Club категорії DIAMOND – 45.000$

Світове визнання

Зірка партнера Global Age Management Alliance — відзнака центру як професійного медичного закладу з управління віком світового рівня.

Cпеціалісти напрямку Beauty — стилісти найвищої категорії, члени Міжнародної асоціації найкращих перукарів світу Intercoiffure-Україна.

 Світове визнання

Спецiалiсти центру Sandler Wellness & Aesthetics

1 6

Бажаєте
потрапити до нас?

Залиште свої контакти і ми зателефонуємо вам
Дякуємо, Вашу заявку прийнято. Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!
+38 (044) 374 73 74