Restaurant

Restaurant

Збереження молодості та гарне самопочуття — це результат щоденної турботи про себе. Професійний догляд та найкращі терапевтичні методики матимуть бажаний ефект лише, коли міцною є основа оздоровлення. І ваше харчування є тим фундаментом, що визначає вектор руху всього життя. З Sandler Restaurant ви зможете досягти поставленої мети і не витрачати зайвого часу. Баланс користі та гастрономічного задоволення — це функціональне харчування, що підійде саме вам. Саме там, де потрібно. Кожного дня.

Ресторан Sandler Wellness & Aesthetics — місце реалізації кастомізованого плану харчування з гарантією бездоганного смаку та найкращої якості продуктів. Варіативність меню та виключна індивідуалізованість раціонів з урахуванням ваших побажань та медичних рекомендацій задовольнить найвибагливіших клієнтів та покращить здоров’я. В кожній страві — максимум користі, увага до деталей та збалансованість інгредієнтів для збереження краси, покращення обміну речовин та підтримки гормонального балансу.

До вашої дієти ми підходимо з усією відповідальністю. Всі позиції меню, доступні для замовленні в ресторані чи для доставки, та індивідуальне приготування страв Age Management Food, розроблених за рекомендаціями дієтолога шеф-кухарем особисто для вас, покликані забезпечити оптимальність раціону, зробити здорове харчування смачним і корисним інструментом досягнення здоров’я та довголіття.

Restaurant
​+38 (044) 374 73 74