Х2 Антистрес

Хронічна втома, роздратованість, головний біль через напругу — знайомі симптоми? Завантажений графік та надмірна відповідальність викликають розбалансування функцій всіх систем організму, через що знижується якість життя, погіршується настрій, концентрація та пам’ять. І як наслідок — прискорення процесів старіння та хронічні захворювання. Навчитися бачити задачі замість проблем допоможе покращення навичок стрес-менеджменту, а компенсувати негативний вплив стресу — сучасна інтегративна медицина.  

До програми входить:

  • Комплексна діагностика. Повністю виключити стрес із життя неможливо, але ми зможемо підібрати оптимальну стратегію зміцнення вашого здоров’я, щоб уникнути депресії та хвороб, що він викликає. З вами працюватимуть терапевт та невролог, щоб оцінити рівень системного навантаження на організм та знайти ваш особистий секрет рівноваги. Для цього виконаємо лабораторні аналізи, оцінимо гормональний фон та мінеральний статус. Для експрес-дослідження дефіцитів ключових мікроелементів використаємо сучасний аналізатор Oligoscan (Люксембург). Спектрофотометрія — технологія NASA, що дозволяє науковцям досліджувати планети, а нам — виявляти приховані дефіцити, інтоксикацію важкими металами та рівень оксидативного стресу. Для діагностики роботи мозку використовуємо електроенцефалографію. За потреби також отримаєте консультацію психолога.
  • High-Tech. Для нормалізації роботи мозку застосовуємо технологію BRAINMAXX. Це поєднання біоакустичної корекції та мікрополяризації. БАК — нейрокорекційна процедура, що дозволяє активізувати природну ауторегуляцію мозку шляхом акустичної терапії. Сигнали, що фіксує ЕЕГ, програма перетворює на музикоподібні звуки. Мозок ніби слухає сам себе та відповідно коригує свою активність для усунення патологічних проявів та нормалізації психоемоційного стану. Мікрополяризація навпаки — стимулює роботу відповідних частин мозку для покращення когнітивних функцій та підвищення продуктивності. 
  • IV-терапія та препарати ортомолекулярної медицини. Розроблені кращими інститутами з дослідження довголіття формули біоактивних препаратів покращать обмін речовин, наситять клітини важливими мікроелементами, допоможуть підвищити стресостійкість та зміцнити захисні властивості організму. Внутрішньовенна доставка корисних компонентів забезпечує повне засвоєння та максимальну користь IV-коктейлів. А біостимулюючі препарати ортомолекулярної медицини посилять та закріплять результат оздоровлення. 
  • SPA-процедури. Гідротерапевтична ванна та масаж швидко знімуть напругу, дозволять перезавантажитись та досягти внутрішньої рівноваги. Фізіологічне оздоровлення з використанням класичної мануальної техніки та сучасна релакс-процедура флоатингу — ідеальний тандем для відпочинку від хвилювань та щоденних стресів. 
Price
Пакетна пропозиція Х2 Антистрес $3960
Х2 Антистрес Х2 Антистрес

Бажаєте
потрапити до нас?

Залиште свої контакти і ми зателефонуємо вам
Дякуємо, Вашу заявку прийнято. Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!
+38 (044) 374 73 74