Х2 Чоловіча привабливість

Будь-яка естетична корекція буде мати стійкий ефект лише в разі, якщо організм має ресурс для самовідновлення. При гормональному дисбалансі і відсутності комплексного систематичного оздоровлення шкіра буде провисати, вага — збільшуватися, а самооцінка – падати. Тому номер один в списку пріоритетів — оцінка загального стану здоров’я та розробка плану зміцнення організму, професійного догляду та профілактичної корекції. Справжня привабливість починається зі здоров’я.

 До програми входить:

  • Комплексна діагностика. Оцінка стану здоров’я потребує злагодженої роботи кількох спеціалістів. З вами працюватиме терапевт, дієтолог та лікар-дерматовенеролог. Дослідження шкіри з використанням новітнього дерматоскопу Dermalab Cortex Tech (Данія) дозволить виявити патологічні та вікові зміни структури шкіри, оцінити її зволоженість та еластичність, встановити причини появи судинних дефектів та запальних елементів. Аналіз композитного складу тіла за допомогою професійного біоімпедансного аналізатору покаже, який відсоток ваги складають жир, м’язи, вода та кісткова тканина, отже дозволить оцінити актуальність покращення фізичної форми. Лабораторні дослідження гормонального статусу, ультразвукова діагностика та оцінка рівнів ключових мінералів експрес-тестом Oligoscan (Люксембург) — зрозуміти, чого саме не вистачає вашому організму, наскільки ви страждаєте від оксидативного стресу та інтоксикації важкими металами. За результатами діагностики ви отримаєте вичерпну інформацію щодо найкращої стратегії компенсації дефіцитів гормонів та мікроелементів, модифікації раціону та фізичних навантажень, а також індивідуальний план покращення самопочуття та зовнішнього вигляду за допомогою найкращих апаратних рішень та комплексних процедур. 
  • Препарати ортомолекулярної медицини. Унікальний комплекс біоактивних речовин допоможе нейтралізувати токсини та вивести з організму важкі метали, захистити ендокринне здоров’я, вберегти клітини від впливу вільних радикалів та сповільнити старіння. Ортомолкулярні препарати володіють зміцнюючими і відновлювальними властивостями, та допомагають закріпити результат терапії.
  • High-Tech. Для покращення фізичної форми та зміцнення мускулатури використаємо апаратну міостимуляцію. Терапевтична тонізація м’язів підвищує витривалість, зміцнює м’язовий корсет, сприяє покращенню обмінних процесів та робить тіло більш пружним та підтягнутим.
  • Біотехнології. Одним з центральних елементів привабливого образу є здорове та доглянуте волосся. Оздоровити шкіру та покращити якість волосся допоможе PRP-терапія (плазмоліфтинг). Терапія з використанням тромбоцитарного концентрату вашої власної крові безпечно та ефективно омолодить шкіру на клітинному рівні, активізує ріст волосся і зробить його міцним та густим. Природна стимуляція та відновлення функціонального резерву тканин, що не вимагає використання синтетичних препаратів, складних маніпуляцій та реабілітації — це найкращий метод зберегти здоров’я та красу, досягти стійкого та безпечного ефекту без ризиків та побічних ефектів.
  • SPA-процедури. Професійний космецевтичний догляд за шкірою та SPA-ритуали Thalgo допоможуть зняти напругу, покращити якість шкіри та забезпечать тонізуючий та омолоджуючий ефект. 
Price
Пакетна пропозиція Х2 Чоловіча привабливість $2860
Х2 Чоловіча привабливість Х2 Чоловіча привабливість

Бажаєте
потрапити до нас?

Залиште свої контакти і ми зателефонуємо вам
Дякуємо, Вашу заявку прийнято. Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!
+38 (044) 374 73 74