Х2 Детокс

Детокс — це комплексна система очищення організму від зовнішніх та внутрішніх патогенів, важких металів, нейтралізації отруйних речовин та зміцнення захисних властивостей організму. Потенційно небезпечні речовини в сучасних умовах оточують нас будь-де: вони є у харчових продуктах, воді, косметичних засобах, що вже казати про якість повітря в мегаполісах. Накопичення токсинів призводить до виникнення алергії, хронічних захворювань та прискорення процесів старіння. Медична детоксикація та розробка профілактичних заходів допоможуть вберегти організм від непомітних загроз.

До програми входить:

  • Комплексна діагностика. Першочергово потрібно провести фундаментальне дослідження організму задля виявлення інтоксикації та функціональних порушень у роботі основних систем. Ефективне позбавлення від патогенних елементів та індивідуальний підбір схеми корекції починається з фундаментального обстеження. Для цього терапевт призначить вам необхідні лабораторні тести, проведемо комплексну УЗ-діагностику, біоімпедансний аналіз Tanita для оцінки композитного складу тіла та інноваційний експрес-тест мінерального статусу Oligoscan (Люксембург). Сучасна спектрофотометрія миттєво та безболісно, всього за 4 дотики до долоні дозволить з’ясувати, чи є в вашому тілі надлишок важких металів, і оцінити рівень ключових мікронутрієнтів та оксидативного стресу. 
  • IV-терапія та препарати ортомолекулярної медицини. Спеціально підібрані формули терапевтичних препаратів забезпечать ефективне виведення токсинів та нейтралізацію отруйних речовин. Внутрішньовенне введення гарантує найшвидший результат очищення, відсутність навантаження від медикаментозної терапії на внутрішні органи та максимальну біодоступність професійних IV-коктейлів. Препарати ортомолекулярної медицини допоможуть посилити та закріпити результат оздоровлення. 
  • Кастомізована дієта та супровід дієтолога. Важливою складовою детоксикації та подальшого оздоровлення є відновлення захисних властивостей організму, профілактика навантаження на печінку, нирки та травну систему, а також модифікація способу життя для зниження ризиків інтоксикації та погіршення здоров’я. Дієтолог сформує індивідуальний план харчування, що допоможе сформувати корисні харчові звички та в майбутньому уникати потенційно небезпечних продуктів, що містять токсини.
  • High-Tech. Для підвищення адаптивних властивостей організму використовується інтервальна гіпоксія. Терапія CellAir ефективна для підвищення стресостійкості та загального омолодження організму завдяки тому, що гіпоксична стимуляція через розвиток резистентності до одного екстремального фактору забезпечує підвищення стійкості організму також і до інших агресивних факторів. Військова технологія покращення фізичної форми стане дієвим інструментом відновлення енергійності та витривалості.   
  • SPA-процедури. Шкіра — найбільших орган нашого тіла, який слугує захистом від ушкоджень і одночасно елементом природної системи детоксикації. Тому дуже важливо якісно дбати про бар’єрну та видільну функції шкіри. Професійні ритуали догляду Thalgo посилять виведення шлаків та токсинів, відновлять однорідність та пружність шкіри. 
Price
Пакетна пропозиція Х2 Детокс $3960
Х2 Детокс Х2 Детокс

Бажаєте
потрапити до нас?

Залиште свої контакти і ми зателефонуємо вам
Дякуємо, Вашу заявку прийнято. Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!
+38 (044) 374 73 74