Х2 Енергія

Тьмяний колір обличчя, хронічна втома, втрата інтересу до сексу та відсутність сил на будь-що, окрім роботи — зовсім не обов’язкові супутники сучасного чоловіка. Бути енергійним, успішним та бадьорим допоможе відновлення ресурсу ендокринної функції та комплексне оздоровлення. Адже не вік визначає, наскільки ви сповнені сил, а баланс ключових гормонів та планомірне підвищення стресостійкості за допомогою сучасних методів управління віком.

До програми входить:

  • Комплексна діагностика. Щоб завжди відчувати, що здатні гори звернути, потрібно методично обстежити організм, знайти вразливі місця, планомірно підвищувати витривалість та працездатність. Для цього вас консультуватимуть лікар-терапевт, дієтолог та невролог. Для індивідуалізації подальшого плану оздоровлення ми проведемо оцінку композитного складу тіла та мінерального статусу, лабораторні дослідження гормонального профілю. Біоімпедансний аналізатор Tanita вкаже, чи оптимальне в вашому тілі співвідношення м’язів, жиру та кісткової тканини, та чи необхідно змінити дієту та додати фізичних навантажень. Спектрофотометрія Oligoscan (Люксембург) — технологія, що прийшла в медицину завдяки дослідникам з NASA, допоможе встановити рівень оксидативного стресу, потребу в компенсації базових мікроелементів та виявити отруєння токсичними металами, що також може бути причиною хронічної втоми та прихованих патологій.  
  • BHRT. Одна з основних причин хронічної втоми — ендокринний дисбаланс. Гіпофункція щитоподібної залози чи дефіцит інших гормонів молодості суттєво впливає на самопочуття, провокує розвиток багатьох захворювань та значно знижує якість життя. Замісна терапія біоідентичними гормонами — безпечний метод відновити рівні гормонів до оптимуму, що характерний для молодого організму, тим самим буквально повернути собі сили та енергію молодості. 
  • High-Tech. Інша причина втоми — мітохондріальна дисфункція. Мітохондрії — наче мікроскопічні електростанції всередині клітин, збереження функції яких гарантує нам активне життя та високу продуктивність. Для їх регенерації та підвищення адаптаційних можливостей організму використовується гіпокси-гіпероксичний тренінг CellAir. Інтервальна гіпоксична терапія — військова технологія, що використовується для відновлення сил у солдат, зараз застосовується для стимуляції розумової активності, підвищення стресостійкості та боротьби з хронічною втомою. Омолодження на клітинному рівні заряджає енергією, посилює метаболізм та стимулює захисні властивості організму. Також киснева терапія володіє антистресорним ефектом та зменшує вплив вільних радикалів на організм. 
  • IV-терапія та препарати ортомолекулярної медицини. Індивідуалізовані коктейлі корисних речових покращать обмін речовин та забезпечать організм важливими мікронутрієнтами для відновлення енергетичного балансу та підвищення працездатності. Через внутрішньовенні інфузії активні компоненти можуть бути повністю засвоєні організмом та принесуть максимальну користь. А біостимулюючі препарати ортомолекулярної медицини посилять та закріплять результат оздоровлення. 
Price
Пакетна пропозиція Х2 Енергія $4290
Х2 Енергія Х2 Енергія

Бажаєте
потрапити до нас?

Залиште свої контакти і ми зателефонуємо вам
Дякуємо, Вашу заявку прийнято. Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!
+38 (044) 374 73 74