Х2 Робота мозку

Втрата концентрації, погіршення пам’яті та відчуття, що ви стрімко втрачаєте молодість та жвавість розуму — результат хронічної втоми, прагнення до ефективної багатозадачності ціною безсонних ночей, стресу та відсутності турботи про здоров’я. На щастя, існують дієві методи компенсації цих факторів. Прокачати свої здібності до максимуму допоможуть сучасні технології та комплексна кастомізована схема оздоровлення. 

До програми входить:

  • Комплексна діагностика. В першу чергу нас цікавить визначення зон перенавантаження. Проте, ми не обмежимось оцінкою лише функції мозку. Для розробки ефективної системи оздоровлення терапевту та неврологу потрібна вся картина стану вашого здоров’я. Тому, окрім електроенцефалографії для виявлення причин поганого сну, роздратованості та зниження концентрації, ми проведемо лабораторні аналізи та визначимо наявність відхилень у показниках ключових гормонів та інших біомаркерів. На когнітивні функції також суттєво впливає наш психоемоційний стан, тому додатково вам буде запропонована консультація психолога. 
  • High-Tech. Технологічні інновації та традиційні методики відновлення функціональних резервів мозку якісно покращать ваші здібності та самопочуття. За результатами оцінки біоелектричної активності головного мозку сформуємо стратегію повернення балансу за допомогою комбінації технологій мікрополяризації та біоакустичної корекції. Поєднання відновлювальної аудіотерапії для саморегуляції мозку (БАК) та стимулюючої транскраніальної мікрополяризації забезпечує фізіологічне та безпечне покращення самопочуття, нормалізацію сну та підвищення продуктивності мозку. Інтервальна гіпоксія CellAir збільшить кількість мітохондрій у клітинах для оптимізації продукції енергії, покращить метаболізм та активізує роботу мозку. Екстремальний вплив гіпоксії на організм призводить до підвищення резистентності і до інших агресивних факторів, за рахунок чого значно посилюється ментальна та фізична витривалість. Адаптація до короткочасного кисневого голоду має стійкий зміцнювальний ефект на весь організм. Технологія широко використовується для тренувань військовими і відновлення після інтенсивних фізичних навантажень професійними спортсменами, добре досліджена та абсолютно безпечна. 
  • IV-терапія та препарати ортомолекулярної медицини. Для посилення та закріплення результатів корекції підберемо індивідуальну схему внутрішньовенних інфузій та препаратів ортомолекулярної медицини. Біоактивні речовини прискорять обмін речовин, наситять організм корисними мікроелементами, нормалізують енергетичний баланс та покращать пам’ять. 
  • SPA-процедури. Найкращою фізіотерапевтичною методикою для комплексного антистресу та оздоровлення є масаж. Курс процедур дозволить позбутися втоми, покращити мікроциркуляцію та кровопостачання тканин, нормалізувати роботу центральної нервової системи. Сеанс релаксу та відновлення внутрішньої гармонії покращує обмін речовин, розслаблює м’язи та знімає напругу. Після масажу ви миттєво відчуєте, що сил стало більше, зайвих думок — менше, і ви знову готові йти вперед та підкорювати нові вершини.
Price
Пакетна програма Х2 Робота мозку $4290
Х2 Робота мозку Х2 Робота мозку

Бажаєте
потрапити до нас?

Залиште свої контакти і ми зателефонуємо вам
Дякуємо, Вашу заявку прийнято. Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!
+38 (044) 374 73 74