Х2 Секс

Яскравий секс, драйв, пристрасні ночі без сну та нестримна енергія — невже так буває лише в молодості? Зазвичай, так, але справа зовсім не у віці. Молодий організм витривалий та здоровий, ще не виснажений стресом, гормональними дефіцитами, роками шкідливих звичок та відсутності турботи про себе. Головний секрет — в балансі гормонів. Адже їх синтез з часом знижується, функція ендокринних органів порушується, рівень гормонів падає, падає і більше не підіймається… Насправді, якість сексу не залежить від віку. Старим та немічним можна себе відчувати і в 30 через нестачу ключових гормонів, питання лише — навіщо? Комплексна програма оздоровлення та відновлювальної терапії переконає вас, що насолода не має строку придатності!

До програми входить:

  • Комплексна діагностика. На вас чекає комплексне обстеження, що включає лабораторні аналізи, оцінку гормонального профілю, урологічне обстеження та розширену ультразвукову діагностику. Додатково ми проаналізуємо композитний склад тіла за допомогою методу біоімпедансу та ваш мінеральний статус. Виявити дефіцит мінералів, наявність інтоксикації важкими металами та оцінити рівень оксидативного стресу допоможе експрес-тест Oligoscan (Люксембург). Технологія цього аналізатору (спектрофотометрія) використовують в NASA для визначення складу космічних об’єктів, процедура нетравматична та потребує всього кількох дотиків до долоні. За результатами лабораторних тестів та інструментальних досліджень лікар зможе сформувати ефективну індивідуальну схему лікування та відновлення ресурсів організму. 
  • BHRT. Замісна терапія — це безпечне та надійне відновлення рівня гормонів до показників, що характерні молодому організму, щоб ви не відчували свого віку. Не зважаючи на паспорт, завжди можна компенсувати вікові зміни та відчувати себе повним сил та сексуальної енергії. Біоідентичні гормони — це природні речовини, ідентичні гормонам людини. На відміну від синтетичних препаратів, вони не викликають побічних ефектів та дозволяють проводити м’яку та точну корекцію ендокринного здоров’я. 
  • High-Tech. Справжнім відкриттям для чоловічого здоров’я є сучасні технології магнітотерапії та ударно-хвильової терапії. Апарати EmSella та Neoangiogenesis допомагають у лікуванні простатиту та еректильної дисфункції. Схвалена FDA безпечна технологія зміцнення м’язів тазового дна EmSella гарантує покращення інтимного здоров’я. А BTL-6000 називають “апаратною віагрою” завдяки ефективності для зниження запалення, покращення кровопостачання органів малого тазу, профілактики і лікування зниження потенції. Також ударно-хвильова терапія дозволяє позбавитись від хронічного болю, застосовується у протоколах лікування гіперплазії простати, хвороби Пейроні та хронічного простатиту. 
  • Препарати ортомолекулярної медицини. Для посилення та закріплення результатів корекції та апаратної стимуляції буде підібраний індивідуальний комплекс біоактивних препаратів, спрямованих на зміцнення організму та фізіологічне покращення якості сексу.
Price
Пакетна програма Х2 Секс $4180
Х2 Секс Х2 Секс

Бажаєте
потрапити до нас?

Залиште свої контакти і ми зателефонуємо вам
Дякуємо, Вашу заявку прийнято. Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!
+38 (044) 374 73 74