Х2 Сила і витривалість

Сучасні протоколи управління віком дозволяють подвоїти свій потенціал, досягти значного покращення фізичних показників, захистити ресурси організму та посилити ефективність тренувань. Комфортна реабілітація, швидке відновлення після навантажень, гарантія визначних досягнень у спорті без ризику для здоров’я та найкращі техніки відновлення сил — якою б не була ваша мета, в нас є все необхідне, щоб допомогти вам завжди бути сповненим сил та енергії, привабливим та витривалим.

До програми входить:

  • Комплексна діагностика. Щоб об’єктивно оцінити стан здоров’я та сформувати план створення сильного та функціонального тіла, потрібно провести комплексне обстеження. З вами працюватимуть терапевт, уролог та ортопед. Ми проведемо лабораторні дослідження крові, оцінимо гормональний фон, перевіримо статеве здоров’я та стан суглобів, оцінимо композитний склад тіла та ваш мінеральний статус. Співвідношення кількості м’язів, жиру, води та кісткової тканини покаже біоімпедансний аналіз, на основі якого можна буде зробити висновок про оптимальність вашої ваги та відсоток сухої маси. Експрес-тест Oligoscan (Люксембург) допоможе миттєво виявити дефіцит мінералів, який провокує підвищення ризику дегенеративних хвороб суглобів та кісток. 
  • High-Tech. Головним секретом швидкого відновлення сил, стресостійкості та витривалості є інтервальна гіпоксія, що широко застосовується для покращення фізичної форми та витривалості військовими та професійними спортсменами. Процедура інтервального тренування CellAir покращує самопочуття, прискорює метаболізм та сприяє зниженню оксидативного стресу та ризику професійного вигорання, профілактиці серцево-судинних захворювань та порушень обміну речовин. Ефективно підтримати тонус м’язів та посилити ефект тренувань допоможе міостимуляція. Тонізація мускулатури безпечно покращить контури тіла, допоможе в реабілітації та підвищить еластичність м’язів та зв’язок.
  • IV-терапія та препарати ортомолекулярної медицини. Для посилення регенерації мітохондрій, підтримки оптимального балансу важливих мікронутрієнтів, покращення енергетичного балансу та загального зміцнення здоров’я лікар підбере індивідуальний комплекс необхідних біоактивних препаратів. Ортомолекулярні препарати та оздоровлення з застосуванням внутрішньовенних коктейлів — безпечний та ефективний метод посилення та закріплення результатів апаратної корекції та силових тренувань.
  • SPA-процедури. Розслабитись, відновити сили, віднайти баланс між навантаженням та релаксом допоможуть гідротерапевтичні процедури та масаж. Фізіологічна міорелаксація, що сприяє загальному оздоровленню організму, а також дренаж і стимуляція м’язів та м’яких тканин за допомогою душу Шарко — ідеальне поєднання для покращення самопочуття та фізичної форми.
Price
Пакетна програма Х2 Сила та витривалість $3630
Х2 Сила і витривалість Х2 Сила і витривалість

Бажаєте
потрапити до нас?

Залиште свої контакти і ми зателефонуємо вам
Дякуємо, Вашу заявку прийнято. Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!
+38 (044) 374 73 74