Х2 Сон

Ми витрачаємо на сон майже третину життя. Природа не виділяла би на відновлення та перезавантаження тіла та мозку так багато часу, якби це не було критично важливим фактором збереження здоров’я. Без якісного нічного відпочинку та нормального режиму страждають всі системи організму, безсоння загрожує головним болем та хронічною втомою, зменшення годин сну прискорює процеси старіння і знижує працездатність. Щоб кожен ранок був добрим, потрібна комплексна турбота про себе.

До програми входить:

  • Комплексна діагностика. Терапевт призначить необхідні лабораторні тести для встановлення прихованих дисбалансів та оцінки гормонального фону, разом з неврологом сформує план обстеження та оптимальну схему лікування. Важливу інформацію про неврологічне здоров’я та емоційний стан надасть реєстрація електричної діяльності клітин головного мозку (електроенцефалограма), а для додаткової оцінки причин погіршення якості сну проведемо діагностику апное. В разі необхідності ви отримаєте консультацію психолога, адже сон безпосередньо залежить від психоемоційної рівноваги. 
  • BHRT. Стрес та відсутність якісного сну впливають на всі органи та системи організму, прискорюють процеси старіння, підвищують ризики розвитку серцево-судинних захворювань, метаболічних порушень та когнітивних розладів. Нормалізація рівня мелатоніну забезпечить міцний сон та повноцінний відпочинок. Біоідентична корекція, стрес-медежмент та робота над покращенням гігієни сну допоможе розвантажити організм. Замісна терапія біоідентичними гормонами дозволить делікатно і безпечно відновити гормональний баланс та зміцнити здоров’я. 
  • High-Tech. Наш мозок володіє унікальною здатністю самовідновлюватись та регулювати свою діяльність у відповідь на аудіосигнали, завдяки чому була створена технологія біоакустичної корекції мозкової активності. Електроенцефалографія фіксує електричні імпульси, а система БАК перетворює їх на музикоподібні звуки. Ви слухаєте музику, а мозок підлаштовується та атоматично коригує свою активність, залежно від типу та інтенсивності звуків. Це безпечний та фізіологічний засіб релаксації, боротьби з тривожністю та відновлення емоційної рівноваги. Біоакустична корекція покращує пам’ять, концентрацію та сприяє нормалізації сну. 
  • Препарати ортомолекулярної медицини. Мінерали та біоактивні препарати рослинного походження забезпечать посилення захисних та адаптивних властивостей організму, стресостійкості, покращать емоційну витривалість та працездатність. Індивідуально підібрані ортомолекулярні препарати посилять ефект апаратної та гормональної терапії та забезпечать стійке покрашення самопочуття.  
  • SPA-процедури. Флоатинг-сеанси та розслабляючий масаж забезпечать комплексний релакс. Позбавтесь напруги у невагомості та відчуйте, як втома залишає ваше тіло після фізіотерапевтичної процедури. Ми підібрали найкращий дует для покращення сну та повного перезавантаження. 
Price
Пакетна пропозиція Х2 Сон $2970
Х2 Сон Х2 Сон

Бажаєте
потрапити до нас?

Залиште свої контакти і ми зателефонуємо вам
Дякуємо, Вашу заявку прийнято. Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!
+38 (044) 374 73 74