Х2 Спадкоємці

В 21 сторіччі здорові нащадки — це не питання вдалого збігу обставин чи подарунок долі, а результат комплексної підготовки та відповідального підходу до планування сім’ї. Генетика, безумовно, відіграє важливу роль, і ми її також врахуємо. Однак, головне — міцне здоров’я батьків та спільне прагнення турбуватися про дітей ще до їх народження. Передайте у спадок тільки найкраще — зверніться за консультацією, пройдіть обстеження та підготовку разом з майбутньою мамою. 

До програми входить:

  • Комплексна діагностика. Виявити можливі проблеми та знайти шляхи їх ефективного вирішення допоможуть лікар-терапевт та уролог. Діагностика включає лабораторні дослідження крові, аналіз гормонального балансу, спермограму та урологічний скринінг з розгорнутим ультразвуковим обстеженням. Визначити мінеральний статус, інтоксикацію важкими металами для своєчасного детоксу та компенсації дефіцитів допоможе Oligoscan (Люксембург). Всього кілька дотиків достатньо для визначення рівня ключових мікроелементів та наявності токсичних металів — така експрес-діагностика шляхом спектрофотометрії застосовується навіть при дослідженні космосу, тому можете бути впевнені в надійності та безпечності процедури.  
  • ДНК-паспорт. Дослідження ДНК допоможе точно з’ясувати ваші схильності, індивідуальні особливості та оцінити спадковий матеріал. ДНК тест обох батьків дозволить встановити наявність спадкових хвороб та мінімізувати ризики вроджених патологій, сформувати індивідуальні рекомендації для збереження здоров’я та досягнення довголіття. Крім того, розшифровка ДНК познайомить з вашою генеалогією та стане універсальним інструментом управління віком надалі, допомагаючи модифікувати свій спосіб життя та робити вірний вибір для зниження ризиків небезпечних захворювань в майбутньому. 
  • High-Tech. Найкраща комбінація для зміцнення чоловічої сили та покращення здоров’я репродуктивної системи — це інтимне омолодження EmSella та УХТ Neoangiogenesis. Інтенсивна магнітотерапія та ударно-хвильова терапія використовуються для лікування простатиту і еректильної дисфункції, покращення якості сексу та профілактики урологічних патологій. EmSella гарантує швидке та комфортне зміцнення м’язів тазового дна, а BTL-6000 називають “апаратною віагрою” завдяки здатності технології посилювати потенцію, усувати запалення, покращувати кровопостачання органів малого тазу. Саме тому її використовують для лікування імпотенції, гіперплазії простати, хвороби Пейроні та хронічного простатиту. 
  • IV-терапія та препарати ортомолекулярної медицини. Внутрішньовенні крапельниці для детоксикації очистять організм, а спеціально підібрані вітамінні та мінеральні добавки відновлять оптимальні рівні найважливіших корисних речовин. Нейтралізація токсинів та вітамінізація сприяє зміцненню імунітету, посиленню бар’єрних функції організму та омолодженню на клітинному рівні. Кращі формули IV-коктейлів та топові марки біоактивних препаратів — гарантія ефективної підтримки здорового балансу, посилення і закріплення результатів комплексної терапії.  
Price
Пакетна пропозиція Х2 Спадкоємці $5060
Х2 Спадкоємці Х2 Спадкоємці

Бажаєте
потрапити до нас?

Залиште свої контакти і ми зателефонуємо вам
Дякуємо, Вашу заявку прийнято. Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!
+38 (044) 374 73 74