Х0 Жир

Якщо для жінок жир — здебільшого естетична проблема, для чоловіків — це загроза ендокринному балансу. Кількість жирової тканини не лише погіршує зовнішній вигляд, підвищує ризик діабету, серцево-судинних захворювань, раку, а й руйнує вашу мужність. Жир знижує рівень тестостерону та конвертує його в естроген. Позбавтесь від всього зайвого! Гарна новина — для цього не завжди потрібні виснажливі тренування та радикальна дієта. Комфортна модифікація плану харчування та сучасні протоколи оздоровлення дозволять досягти помітного результату без зайвих зусиль. 

До програми входить:

  • Комплексна діагностика. Причиною зайвої ваги та нерівномірного розподілення жирових відкладень може бути гормональний дисбаланс. Або помилки в формуванні дієти. Або дефіцити вітамінів та мінералів, чи порушення метаболізму. А може і все одночасно. Щоб знайти, як покращити фізичну форму та зберегти здоров’я саме вам, ми проведемо лабораторні аналізи, оцінимо рівень ключових гормонів, з’ясуємо, чи немає в вас харчової нетолерантності, яке в тілі співвідношення жиру, м’язів, води та кісткової тканини. Біоімпедансний аналізатор Tanita покаже композитний склад тіла. За допомогою сучасної спектрофотометрії Oligoscan (Люксембург) визначимо ваш мінеральний статус, рівень оксидативного стресу та виключимо ризик інтоксикації важкими металами.
  • Кастомізована дієта та супровід дієтолога. Професійна розробка плану харчування потрібна не лише для досягнення оптимальної ваги. Їжа — джерело корисних речовин та основний фактор, що впливає на метаболізм та синтез гормонів молодості. Дієтолог за результатами обстежень розробить персональну програму харчування та допоможе не просто дотримуватись дієти, а зробити харчування простим та звичним інструментом покращення самопочуття і зовнішнього вигляду. Наша мета — виробити нову комфортну стратегію, якої ви зможете дотримуватись без проблем і надалі.
  • BHRT. Корекція гормонального фону покликана нормалізувати обмін речовин, допомогти відновити відмінне самопочуття та привабливу фізичну форму. Біоідентичні гормони — безпечний засіб досягнення оптимальних ендокринних показників. Структура їх ідентична природним гормонам, тому лікування комфортне, гарантує швидкий помітний результат та не викликає побічних ефектів. Замісна гормональна терапія допоможе ефективно підтримувати тіло в тонусі та зберігати енергійність у будь-якому віці.  
  • High-Tech. Комплексний ефект досягнемо одночасною роботою з мускулатурою, шкірою і м’якими тканинами, а також клітинним омолодженням та активізацією метаболізму з CellAir. Міостимуляція використовується для тонізації м’язів, багатопрофільний апарат ROBOLEX покращить контури тіла та якість шкіри, а інтервальна гіпоксія прискорить обмінні процеси, захистить від хронічної втоми, підвищить витривалість та стресостійкість. 
  • IV-терапія та препарати ортомолекулярної медицини. Компоненти внутрішньовенних коктейлів та індивідуалізована схема препаратів ортомолекулярної медицини дозволять посилити і закріпити результат гормональної корекції та інших засобів оздоровлення. Біоактивні речовини прискорять обмін речовин, нормалізують енергетичний баланс та наситять організм корисними мікроелементами. 
Price
Пакетна пропозиція Х0 Жир $4070
Х0 Жир Х0 Жир

Бажаєте
потрапити до нас?

Залиште свої контакти і ми зателефонуємо вам
Дякуємо, Вашу заявку прийнято. Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!
+38 (044) 374 73 74