Personal Stylist

Для поціновувачів виключної індивідуальності та максимальної уваги до деталей пропонуємо послугу персонального стиліста. На ваш вибір консультації зі стилю, ревізія гардеробу та шопінг зі стилістом. В залежності від ваших побажань оберіть одну з наступних послуг:

  • Комплексна консультація з визначення вашого стилю та кольоротипу зовнішності. Тест на визначення особистого стилю та типу фігури, пропорцій тіла та форми обличчя, рекомендації з вибору зачіски, фасонів, аксесуарів та оптимізації гардеробу. 
  • Консультація зі стилю та пропорцій фігури. Стиліст познайомить вас з видами стилів, проведе тест на визначення індивідуального стилю, визначить тип фігури та пропорції тіла, форму обличчя, надасть рекомендації з підбору найбільш вдалих фасонів та зачіски. Ви дізнаєтесь, чи підходить гардероб вашому стилю життя, що таке капсульний гардероб та як найкраще провести його ревізію. 
  • Визначення кольоротипу зовнішності. Аналіз вашого стилю згідно теорії кольорів Альберта Манселла, знайомство з характеристиками кольорів, різновидами кольоротипів, оптимальних палітр для них та визначення вашого природного кольоротипу. 
  • Консультація з архетипів. Дізнайтесь, що таке архетипи особистості та які характеристики мають чоловічі та жіночі архетипи, в чому їх відмінності, стадії розвитку, задачі. Стиліст розповість вам, чим вони особливі, та який зовнішній вигляд пасує кожному з них. 
  • Ревізія гардеробу за сезонами. Розбір та план оптимізації ваших речей перед початком сезону за категоріями весна\літо та осінь\зима. Сортування речей, планування покупок та інші рекомендації для розробки вашого стилю. 
  • Шопінг-супровід. Спільне зі стилістом здійснення покупок, згідно завчасно визначеного бюджету та маршруту. Професійна допомога у визначенні кращого вибору для вашого гардеробу в ТРЦ, шоурумах та моно-бутіках міста. 
Price
Консультація стиліста від $56
Personal Stylist Personal Stylist

Бажаєте
потрапити до нас?

Залиште свої контакти і ми зателефонуємо вам для обрання дати та часу візиту.
Дякуємо, Вашу заявку прийнято. Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!
​+38 (044) 374 73 74