Fitness

Medical Fitness — це більше, ніж тренування. Персональний тренінг, що забезпечує повну кастомізацію фізичних навантажень та виключну увагу на результат, становить один з ключових інструментів стратегії управління віком. Результатом систематичних індивідуалізованих тренувань є гарантоване покращення зовнішнього вигляду та зміцнення здоров’я, створення сильного, привабливого та функціонального тіла. 

 

Спортивна зона для активного способу життя Sandler Wellness & Aesthetics має площу 500 м2 та облаштована всім необхідним, щоб забезпечити різноманітність фізичних навантажень і максимальну ефективність тренувань, розроблених згідно медичних призначень та ваших вподобань. Індивідуальний підхід, поєднання спорту з розробленим ейдж-менеджером планом харчування, оптимальність схеми силових та аеробних занять дозволять покращити витривалість та рівень фізичної підготовки, зміцнити м’язи та зберегти молодість. 

 

Тренування повністю персоніфіковані, залежать від ваших побажань та медичних показань, можуть бути спрямовані на схуднення чи нарощування мускулатури, включати роботу з вільними вагами чи тренажерами, динамічні тренування TRX, стретчинг та кінезітерапію. Фітнес приведе в тонус м’язи та покращить рельєф тіла. Танцювальна секція допоможе знайти нове джерело енергії та пізнати магію ритму. Заняття з йоги та пілатесу прокачають координацію, зміцнять м’язи-стабілізатори, сприятимуть комплексному оздоровленню організму. 

Fitness Fitness

Бажаєте
потрапити до нас?

Залиште свої контакти і ми зателефонуємо вам
Дякуємо, Вашу заявку прийнято. Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!
+38 (044) 374 73 74