Антистрес

Неможливо уникнути всіх стресових ситуацій, тому важливо вчитися більш спокійно реагувати на труднощі, зміцнювати резерви організму, щоб ніякі виклики сучасного світу та емоційні навантаження не могли зруйнувати ваше здоров’я. Інноваційні методики управління віком, комплексний підхід та індивідуалізовані засоби відновлення рівноваги допоможуть знайти оптимальний шлях до гармонії. Сучасна медицина не вбереже вас від хвилювань та сумних новин, але ми точно знаємо, як захистити ваше здоров’я за будь-яких обставин. 

До програми входить:

  • Комплексна діагностика. Задача терапевта — знайти, де сконцентрована напруга, та відшукати ваш персональний рецепт спокою. Для цього ми проведемо необхідні аналізи та обстеження для оцінки стану здоров’я і функції мозку, виявлення ендокринних порушень та дефіцитів мікроелементів, викликаних стресом та іншими факторами. Інноваційна спектрофотометрія Oligoscan (Люксембург) дозволить оцінити ваш мінеральний статус, рівень оксидативного стресу та наявність в організмі токсичних металів. Електроенцефалографія вкаже, чи є порушення функціонального стану головного мозку, та допоможе визначити методи нормалізації біоелектричної активності.
  • BHRT. Гормони контролюють функцію всіх систем нашого тіла, а стрес провокує порушення цього балансу, виникають темні кола під очима, безсоння та головний біль, зростає ризик серцево-судинних та інших захворювань. Замісна терапія біоідентичними гормонами допоможе мінімізувати руйнівний вплив хронічного стресу, відновити ресурс та вберегти від хвороб, викликаних зниженням рівня гормонів молодості та/або підвищенням гормонів, що провокують передчасне старіння. Наша мета — стабілізація рівнів кортизолу та мелатоніну, нормалізація сну, покращення настрою та підвищення вашої стійкості перед високими психоемоційними навантаженнями. 
  • High-Tech. Для зниження патологічної активності мозку та відновлення рівноваги використовуємо біакустичну корекцію. Перетворені на музикоподібні звуки сигнали ЕЕГ забезпечать фізіологічне коригування діяльності мозку. Така аудіотерапія допомагає нормалізувати електричну активність, компенсувати вплив психосоматичних навантажень, покращити емоційний стан, пам’ять та концентрацію, посилити стресостійкість. Немедикаментозна терапія знижує ризик розвитку захворювань центральної нервової системи та ефективно бореться з тривожністю.
  • SPA-процедури. Для повного дистанціювання від навколишнього світу, розслаблення та зниження негативного впливу стресу використовуємо флоатинг. Флоат-сеанси — терапевтична сенсорна депривація задля зменшення напруги і повного релаксу. Відпочинок без зайвих подразників у повній невагомості дозволить відновити внутрішні резерви, швидко перезавантажитись, позбутись головного болю та скутості м’язів. 
  • IV-терапія та препарати ортомолекулярної медицини. Вітамінізація, рослинні та мінеральні комплекси слугують природними адаптогенами та безпечними релаксантами. Внутрішньовенне введення гарантує максимальну біодоступність та дієвість терапії, а індивідуалізована схема прийому біоактивних препаратів посилить та закріпить результат оздоровлення. 
Price
Пакетна пропозиція Антистрес $3300
Антистрес Антистрес

Бажаєте
потрапити до нас?

Залиште свої контакти і ми зателефонуємо вам
Дякуємо, Вашу заявку прийнято. Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!
+38 (044) 374 73 74