Businesswoman

Насичений графік, постійний стрес та нестача часу для турботи про себе — вірні супутники сучасної бізнес-леді. Однак, бути кращою — не означає чимось жертвувати. Всюди встигати, завжди бути енергійною та врівноваженою, не перегоріти в змаганні за першість допоможуть інноваційні рішення. Нормалізація роботи мозку, збереження молодості через контроль ключових гормонів та підтримка організму корисними речовинами стануть вашою секретною зброєю на шляху до лідерства. 

До програми входить:

  • Комплексна діагностика. З вами працюватимуть терапевт та гінеколог, щоб виробити оптимальну стратегію оздоровлення. В першу чергу потрібно з’ясувати, які системи навантажені найбільше. Для цього виконаємо лабораторні аналізи та гінекологічне обстеження. За допомогою сучасного аналізатору композитного складу тіла Tanita визначимо необхідність корекції фізичної форми. З інноваційною системою спектрофотометричнго аналізу Oligoscan (Люксембург) встановимо ваш мінеральний статус, наявність прихованих дефіцитів базових мікроелементів та інтоксикації важкими металами. Електроенцефалограма дозволить оцінити роботу мозку. 
  • BHRT. Гормональний баланс становить основу збереження здоров’я. З віком та через стрес синтез гормонів знижується, що провокує фізіологічні та психологічні зміни, підвищення ризику розвитку численних захворювань та погіршення самопочуття. Замісна терапія біоідентичними гормонами — безпечний метод корекції рівня ключових гормонів до показників, характерних молодому організму, що не дозволить віку вкрасти вашу красу, силу та витривалість. Точна корекція біоідентичними препаратами дозволяє оптимізувати рівень гормонів, індивідуалізувати дозування, досягати швидких та помітних результатів без побічних ефектів, характерних для синтетичних ліків. 
  • High-Tech. Біоакустична корекція — процедура, направлена на активацію природної регуляції діяльності мозку. За рахунок перетворення сигналів вашого мозку на акустичні музикоподібні сигнали, програма створює вашу персональну нейросимфонію і мозок автоматично коригує свою активність — буквально чує себе та підлаштовується для усунення патологічних проявів. Це нормалізує психоемоційний стан, сприяє підвищенню стресостійкості та продуктивності. 
  • IV-терапія та препарати ортомолекулярної медицини. Індивідуалізовані коктейлі корисних речових покращать обмін речовин, забезпечать організм важливими мікронутрієнтами для відновлення енергетичного балансу, покращення пам’яті та підвищення працездатності. Завдяки внутрішньовенним інфузіям активні компоненти можуть бути повністю засвоєні організмом та принесуть максимальну користь. А біостимулюючі препарати ортомолекулярної медицини посилять та закріплять результат оздоровлення. 
Price
Пакетна пропозиція Businesswoman $3850
Businesswoman Businesswoman

Бажаєте
потрапити до нас?

Залиште свої контакти і ми зателефонуємо вам
Дякуємо, Вашу заявку прийнято. Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!
+38 (044) 374 73 74