Детокс

Небезпечні та отруйні речовини оточують нас повсюди. Забруднене повітря, мікропластик у воді, токсичні метали у харчових продуктах… Зниження захисних властивостей організму та порушення роботи природної системи детоксикації, незбалансоване харчування та дефіцит мікронутрієнтів — сучасне життя сповнене факторів, що провокують погіршення стану здоров’я. Дізнайтесь, що приховує ваше тіло. Комплексний підхід та багатопрофільна діагностика дозволять уникнути небезпечних патологій і захистити організм від надмірного токсичного навантаження. 

 

До програми входить:

  • Комплексна діагностика. Ефективне позбавлення від патогенних елементів та індивідуальний підбір схеми корекції починається з фундаментального обстеження. Для цього ми проведемо необхідні лабораторні тести та УЗ-діагностику, біоімпедансний аналіз Tanita для оцінки композитного складу тіла та інноваційний експрес-тест мінерального статусу Oligoscan (Люксембург). Сучасна спектрофотометрія в 4 дотики до долоні дозволить оцінити рівень ключових мікроелементів і оксидативного стресу, виявити можливу інтоксикацію важкими металами. 
  • IV-терапія та препарати ортомолекулярної медицини. Внутрішньовенні коктейлі забезпечать ефективне виведення токсинів та нейтралізацію отруйних речовин, що потрапляють в організм з навколишнього середовища чи утворюються в результаті вікових змін та метаболічних процесів. Саме інфузії гарантують найшвидший результат очищення, відсутність навантаження від медикаментозної терапії на внутрішні органи та максимальну біодоступність професійних IV-коктейлів. Препарати ортомолекулярної медицини допоможуть посилити та закріпити результат оздоровлення. 
  • Кастомізована дієта та супровід дієтолога. Важливою складовою детоксикації та подальшого оздоровлення є відновлення захисних властивостей організму, профілактика навантаження на печінку, нирки та травну систему. Індивідуальний підбір дієти та допомога нутриціолога допоможуть уникнути надходження токсинів з їжею і сформувати оптимальну стратегію модифікації способу життя, що підвищить стресостійкість, забезпечить достатню вітамінізацію, зміцнить імунітет та відновить природну систему детоксикації.
  • High-Tech. Посилити регенеративні та захисні властивості організму допоможе гіпоксична терапія. Скільки в нас енергії, залежить від мітохондрій — маленьких електростанцій всередині наших клітин. Їх дисфункція спричиняє хронічну втому та прискорення процесів старіння, а відновлення функціонального потенціалу та їх регенерація завдяки гіпокси-гіпероксичній стимуляції зміцнює організм на клітинному рівні. Тренування CellAir інтенсивно активізує мітохондріальну регенерацію, допомагає посилити адаптивні механізми організму, має стимулюючий та омолоджуючий ефект. 
  • SPA-процедури. Шкіра — найбільший орган нашого тіла, який допомагає позбавлятись токсинів та оберігає організм від загроз навколишнього середовища. Проте тривале накопичення токсичних елементів, так само, як і активна чистка організму, може призвести до погіршення стану шкіри. Для активізації виведення шкідливих речовин та профілактики дерматологічних патологій ми забезпечимо якісний SPA-детокс. Професійні ритуали догляду Thalgo подбають про вашу красу, поки ви відновлюєте здоров’я. 
Price
Пакетна пропозиція Детокс $3630
Детокс Детокс

Бажаєте
потрапити до нас?

Залиште свої контакти і ми зателефонуємо вам
Дякуємо, Вашу заявку прийнято. Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!
+38 (044) 374 73 74