Густе і здорове волосся

Волосся — один із найважливіших елементів стилю. Міцне та здорове волосся — маркер привабливості і доглянутості. Та, безперечно, мрія кожної жінки. Проте не завжди все залежить від професійності майстрів перукарської справи та якісних засобів для догляду. На стан нашої шкіри та волосся більше впливають вікові зміни, приховані дефіцити та ендокринні порушення. Щоб змінити відображення в дзеркалі, почніть не зі стиліста, а з комплексного обстеження. Сучасні протоколи управління віком дозволять отримати волосся, про яке ви завжди мріяли, і покращити здоров’я одночасно .

 

До програми входить:

  • Комплексна діагностика. Вас консультуватимуть лікар-дерматовенеролог та дієтолог, а серед аналізів ключовими є лабораторні тести, трихоскопія та спектрофотометрія. Ми врахуємо всі деталі, від харчових звичок та непереносимостей до індивідуальних потреб в салонному догляді. Щоб встановити причину проблеми, потрібна комплексна діагностика, адже стан волосся визначає як здоров’я шкіри голови, так і гормональний баланс та оптимальний рівень мікронутрієнтів. В цьому нам допоможе сучасна оцінка мінерального статусу з експрес-тестом Oligoscan (Люксембург), який вкаже на приховані дефіцити та інтоксикацію. А за результатами інших досліджень ми сформуємо терапевтичну схему та підберемо найкращі технологічні рішення для покращення естетики.
  • IV-терапія та препарати ортомолекулярної медицини. Детоксикація та вітамінізація організму допоможуть відновити баланс, очистити тіло від токсинів та патогенних речовин, компенсувати дефіцит важливих мікронутрієнтів, комплексно омолодити та оздоровити організм. Внутрішньовенне введення терапевтичних коктейлів має високий профіль безпеки та гарантує максимальну біодоступність, а ідивідуалізована схема з використанням біостимулюючих препаратів ортомолекулярної медицини посилить та закріпить результат оздоровлення. 
  • Біотехнології. Інноваційні клітинні технології стануть вашим секретним інструментом збереження краси та молодості. Плазмотерапія покращить живлення шкіри, усуне сухість, подразнення та інші дерматологічні проблеми, покращить якість та прискорить ріст волосся. PRP-терапія є ефективним та максимально фізіологічним методом збереження вашої привабливості. Багата тромбоцитами плазма виготовляється з невеликої кількості вашої венозної крові та за допомогою мікроін’єкцій вводиться в область волосистої частини голови. Фактори росту та інші компоненти тромбоцитарного концентрату активно оздоровлюють шкіру, зміцнюють фолікули та роблять волосся густим і сяючим. У випадку потреби в більш інтенсивній терапії може застосовуватись лікування шкіри голови аутологічними стовбуровими клітинами (SVF-терапія). Терапія з використанням власного біоматеріалу забезпечує високий профіль безпеки, відсутність ризику алергії, відторгнення, інфікування та інших побічних ефектів.
  • Професійний догляд. SPA-процедури для покращення якості, зміцнення та профілактики випадіння волосся на професійній косметиці ORising ідеально доповнять комплекс відновлювальних засобів, щоб ви отримали найкращий результат. 
Price
Пакетна пропозиція Густе і здорове волосся $3080
Густе і здорове волосся Густе і здорове волосся

Бажаєте
потрапити до нас?

Залиште свої контакти і ми зателефонуємо вам
Дякуємо, Вашу заявку прийнято. Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!
+38 (044) 374 73 74