Міцний сон

За статистикою людина проводить уві сні близько третини свого життя. Але часто відчувається, наче останній раз ви добре відпочивали ще в дитинстві. Повсякденні турботи та постійний стрес викликають безсоння, тривожність, головний біль та синці під очима. Нестача сну впливає на якість шкіри, викликає дисбаланс гормонів, заважає адекватному травленню і детоксикації, призводить до набору ваги та прискоренню процесів старіння. Подаруйте собі солодкі сни завдяки сучасним протоколам управління віком.

До програми входить:

  • Комплексна діагностика. Терапевт призначить необхідні лабораторні тести, разом з неврологом сформує план обстеження та оптимальну схему лікування. Ми проведемо оцінку ключових біомаркерів та реєстрацію електричної діяльності клітин головного мозку (ЕЕГ), діагностику апное та гормонального фону. В разі необхідності ви отримаєте консультацію психолога, адже сон безпосередньо залежить від психоемоційного стану. 
  • BHRT. Стрес руйнує здоров’я, викликає порушення сну, може призвести до депресії і розвитку небезпечних патологій серцево-судинної системи. Тьмяний колір обличчя та втрата концентрації — це лише поверхневі симптоми хронічної втоми. Порушення оптимального співвідношення ключових гормонів та нестача часу для регенерації поступово знищує весь організм. Біоідентична замісна терапія разом з модифікацією способу життя допоможуть врівноважити показники кортизолу та мелатоніну, підвищити витривалість та налагодити сон, повернути радість вашому ранку та зберегти красу. На відміну від синтетичних гормонів, біоідентичні безпечні для організму, дозволяють точно та контрольовано коригувати ваші показники і досягати стійкого покращення самопочуття. 
  • High-Tech. Технологія БАК використовує здатність мозку самостійно відновлюватись та коригувати свою активність у відповідь на аудіо сигнали. Результати електроенцефалографії система перетворює на звук, який ви слухаєте та відпочиваєте. Утворена електричним сигналами музика допомагає ауторегуляції головного мозку, знижує тривожність та відновлює емоційну рівновагу, сприяє покращенню сну та стабілізації психічного здоров’я. Біоакустична корекція також ефективна для покращення пам’яті, концентрації і профілактики погіршення когнітивних функцій. 
  • Препарати ортомолекулярної медицини. Мінерали та фітопрепарати безпечно та надійно доповнять схему терапії, посилять стресостійкість та емоційну витривалість. Природні адаптогени та імуномодулятори допоможуть нормалізувати сон, покращити працездатність, знизити тривожність і в будь-якій ситуації зберігати душевну рівновагу.
  • SPA-процедури. Флоатинг-терапія покликана забезпечити комплексний релакс для відновлення емоційного та фізичного ресурсу. Коли немає часу та можливості повноцінно відпочити, флоат-сеанс гарантує розслаблення та медитативне перезавантаження у комфортній невагомості. Гідротерапевтична процедура забезпечує ефект анти-гравітації, ефективно знімає напругу, покращує сон та має загальнозміцнюючий та омолоджуючий ефект.
Price
Пакетна пропозиція Міцний сон $2970
Міцний сон Міцний сон

Бажаєте
потрапити до нас?

Залиште свої контакти і ми зателефонуємо вам
Дякуємо, Вашу заявку прийнято. Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!
+38 (044) 374 73 74