Підготовка до вагітності

Запорука комфортної вагітності та народження здорової дитини — міцне здоров’я матері, впевненість у собі та своєму партнері. Мова не про емоційну рішучість, а про відповідальність та інформованість щодо власного здоров’я і можливих спадкових хвороб. Масштабна діагностика та ДНК-тестування дозволять сформувати стратегію ефективного відновлення резервів організму, вберегти себе та дитину від небезпечних хвороб. Турбота про дитину починається ще до народження, тому завчасно підготуйте себе до найважливішого знайомства у вашому житті. 

До програми входить:

  • Комплексна діагностика. Консультації терапевта, гінеколога, флеболога та комплексне обстеження допоможуть визначити, чи потрібне вам лікування, підібрати персональну схему зміцнення організму. Для мінімізації ризику проблем із зачаттям слід переконатись у оптимальному гормональному балансі та сформувати план оздоровлення репродуктивної системи. Гінекологічне та УЗ-обстеження допоможе впевнитись у відсутності прихованих захворювань та потенційних загроз, дихальний тест та доплерографія судин — своєчасно вдатись до профілактичних дій для збереження здоров’я травної системи, зміцнення імунітету та зниження ризиків розвитку варикозу. Експрес-тест Oligoscan (Люксембург) вкаже на дефіцити мікроелементів для формування схеми компенсації. Технологія цього аналізатору прийшла в медицину завдяки космічним дослідженням, де спектрофотометрія дозволяє точно дізнатись склад об’єктів. 4 дотики до долоні і ви маєте чітку картину про наявність інтоксикації важкими металами та рівень оксидативного стресу. 
  • ДНК-паспорт. Дослідження ДНК допоможе точно з’ясувати ваші схильності, індивідуальні особливості та оцінити спадковий матеріал. ДНК тест обох батьків дозволить встановити наявність спадкових хвороб та мінімізувати ризики вроджених патологій, сформувати індивідуальні рекомендації для збереження здоров’я та досягнення довголіття. Крім того, розшифровка ДНК познайомить з вашою генеалогією та стане універсальним інструментом управління віком надалі, допомагаючи модифікувати свій спосіб життя, робити вірний вибір для зниження ризиків небезпечних захворювань в майбутньому. 
  • High-Tech. Для зміцнення інтимної мускулатури та тонізації мязів тазового дна використовуємо інноваційну технологію неінвазивної інтенсивної магнітотерапії BTL. Крісло EmSella називають троном сексуальної сили. Комфортна процедура допомагає профілактувати нетримання сечі, ослаблення м’язів і перерозтягнення м’яких тканин, посилює мікроциркуляцію в малому тазу та покращує якість сексу. Сфокусована електромагнітна енергія за один сеанс забезпечує ефект 10 000 вправ Кегеля. Унікальна методика покращення жіночого здоров’я має сертифікацію FDA та абсолютно безпечна.
  • Препарати ортомолекулярної медицини. Біоактивні препарати допоможуть підтримати оптимальний баланс, посилять та закріплять результат оздоровлення.
Price
Пакетна пропозиція Підготовка до вагітності $4070
Підготовка до вагітності Підготовка до вагітності

Бажаєте
потрапити до нас?

Залиште свої контакти і ми зателефонуємо вам
Дякуємо, Вашу заявку прийнято. Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!
+38 (044) 374 73 74