Поставити менопаузу “на паузу”

Час настання менопаузи визначає генетика, проте на цей процес сильно впливає і ваш загальний стан здоров’я, і звички, і стрімкість падіння рівнів ключових гормонів впродовж життя. Підтримка організму, регулярні скринінги і компенсація рівнів ключових гормонів допоможуть не пропустити початок інволютивних змін, знизити їх інтенсивність та адаптуватись до нового етапу. Менопауза викликає не лише згасання функції репродуктивної системи, а комплекс проявів та ризиків, які можна контролювати. Клімакс — не вирок та не початок старості. З нашою програмою — це лише особливий період в житті жінки, до якого потрібно як слід підготуватись. 

До програми входить:

  • Комплексна діагностика. Вас консультуватимуть лікар-терапевт та гінеколог. В період менопаузи ендокринні зміни впливають не лише на репродуктивну функцію. Це комплексний процес, що має психоемоційні, вазомоторні, урогенітальні прояви, та ризик розвитку патологій кісток та суглобів. Окрім гормонального скринінгу, лабораторних досліджень для оцінки стану здоров’я, експрес-тесту для виявлення дефіцитів мікронутрієнтів із застосуванням спектрофотометрії Oligoscan (Люксембург), проведемо денситометрію та аналіз композитного складу тіла Tanita. Така діагностика вкаже на співвідношення м’язів, жиру, води та кісткової тканини в організмі, допоможе оцінити щільність кісток. Контроль мінералізації кісткової тканини є важливою складовою профілактичних заходів по запобіганню розвитку остеопенії та остеопорозу. 
  • BHRT. Замісна терапія біоідентичними гормонами — безпечний та зручний засіб відновлення ендокринного балансу. Підтримка рівнів ключових гормонів в оптимальних діапазонах дає можливість взяли під контроль своє життя, зберегти молодість та якість життя у будь-якому віці. З гормональною терапією вас не торкнуться такі проблеми, як набір ваги, головний біль, депресія, зниження лібідо, підвищення ризику серцево-судинних захворювань та дегенеративних патологій кісткової тканини. 
  • High-Tech. Схвалена FDA технологія магнітотерапії BTL та лазерне інтимне омолодження СО2 відновлять тонус делікатної зони, позбавлять нетримання сечі і сухості, повернуть впевненість в собі та радість сексу. Радикальне омолодження СО2 Lumenis AcuPulse допоможе усунути естетичні та фізіологічні жіночі проблеми, позбавитись вікових змін і відновити привабливість інтимної зони, покращить еластичність та усуне пігментацію. З мінімальною травматизацією та без потреби в тривалій реабілітації. Неінвазивна інтенсивна стимуляція EmSella швидко та безпечно зміцнить інтимну мускулатуру. Сфокусована електромагнітна енергія забезпечує стимуляцію м’язів тазового дна, що за один сеанс дорівнює ефекту від 10 000 вправ Кегеля. Що важливо, вам не потрібно нічого робити, лише трохи відпочити у кріслі. 
  • Препарати ортомолекулярної медицини. Фітоестрогени, корисні ліпіди та інші речовини важливі для підтримки організму та збереження жіночого здоров’я. Біоактивні препарати допоможуть посилити та закріпити результат оздоровлення.

 

Price
Пакетна пропозиція Поставити менопаузу “на паузу” $3630
Поставити менопаузу “на паузу” Поставити менопаузу “на паузу”

Бажаєте
потрапити до нас?

Залиште свої контакти і ми зателефонуємо вам
Дякуємо, Вашу заявку прийнято. Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!
+38 (044) 374 73 74