Sandler DNA

Розшифровка ДНК допомагає виявити безсимптомне носійство мутацій генів, генетичні схильності, спадкові хвороби та особливості організму для управління ризиками, планування сім’ї, діагностики та терапії небезпечних хвороб. Генетичне дослідження допомагає в персоналізації харчування, плануванні профілактичних заходів з оздоровлення та ефективної модифікації способу життя, підбору терапевтичних методик з метою комплексного управління віком. 

Дізнайтесь все про свій організм з Sandler DNA:

  • Розшифровка ДНК стане основою максимально точного індивідуального мануалу про ваше тіло для персоналізації харчування, фізичних навантажень, варіантів лікування, виявлення спадкових та профілактики вікових захворювань.
  • Детальний аналіз ДНК вкаже на особливості метаболізму, що впливають на збереження оптимальної ваги та можливі проблеми з харчовою поведінкою, засвоєння вітамінів, індивідуальну реакцію організму на каву та інші продукти, допоможе в формуванні дієти та схеми саплементації. 
  • Розрахунок вірогідності виникнення десятків небезпечних захворювань дає можливість попередити та ефективно профілактувати виникнення патологій шляхом своєчасної адаптації дієти, тренувань та застосування превентивних методик сучасної медицини. 
  • Виявлення носійства спадкових хвороб для ретельного планування вагітності, адже наявність потенційно небезпечних генів у батьків потребує відповідального та виваженого ставлення до планування сім’ї, додаткових діагностичних заходів та консультацій в ході підготовки до зачаття. 
  • Генетичний паспорт — це можливість вивчити свою генеалогію, отримати інформацію про своє походження, а також шанс зв’язатись зі своїми родичами по всьому світу. 
Price
Sandler DNA, розшифровка геному $490
Sandler DNA Sandler DNA

Бажаєте
потрапити до нас?

Залиште свої контакти і ми зателефонуємо вам
Дякуємо, Вашу заявку прийнято. Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!
+38 (044) 374 73 74