Відновлення після пологів

Під час вагітності та після народження дитини в організмі жінки відбуваються значні зміни. Щоб повернути собі привабливу форму та зміцнити здоров’я потрібен комплексний підхід. Сучасні методики управління віком дозволять досягти поставленої мети з максимальним ефектом та без зайвих витрат часу. Бажаєте бути неперевершеною в новій ролі? Пакетна програма відновлення внутрішніх ресурсів організму та покращення жіночого здоров’я — це комплексний скринінг, схема корекції для покращення самопочуття та дбайливе вирішення делікатних проблем. 

До програми входить:

  • Комплексна діагностика. З вами працюватиме терапевт для оцінки стану здоров’я, планування схеми корекції, та флеболог, адже під час вагітності та пологів навантаження на судини може призвести до виникнення проблем з варикозом. Ми проведемо комплекс аналізів для оцінки гормонального балансу та гінекологічне обстеження, за допомогою медичного аналізатору Tanita встановимо композитний склад тіла, а спектрофотометрія Oligoscan (Люксембург) вкаже на дефіцити, можливу інтоксикацію важкими металами, встановить рівень оксидативного стресу для формування схеми компенсації.   
  • BHRT. Народження дитини — не лише радісна подія, а й виснажлива праця. Організму непросто перелаштуватись на виношування дитини, а потім різко повернутись до початкового стану. Модифікація способу життя та комплексна турбота про здоров’я покликані забезпечити нормалізацію ендокринного балансу, а задача біоідентичної гормональної замісної терапії — максимально м’яко та безпечно допомогти вам відновити ресурс і насолоджуватись материнством.
  • High-Tech. Схвалена FDA унікальна технологія магнітотерапії BTL та лазерне інтимне омолодження СО2 відновлять еластичність і тонус делікатної зони, позбавлять нетримання сечі і сухості, повернуть впевненість в собі та радість сексу. Радикальне омолодження СО2 Lumenis AcuPulse допоможе усунути естетичні та фізіологічні жіночі проблеми, а неінвазивна інтенсивна стимуляція EmSella — швидко і безпечно зміцнити м’язи тазового дна за рахунок сфокусованої електромагнітної енергії, що за один сеанс забезпечує ефект 10 000 вправ Кегеля. 
  • Препарати ортомолекулярної медицини. Вітаміни, корисні ліпіди та інші біоактивні компоненти допоможуть посилити та закріпити результат оздоровлення. Ортомолекулярні препарати — безпечний та ефективний засіб відновлення ресурсів організму та зміцнення здоров’я. 
  • SPA-процедури. У новому шаленому ритмі вкрай важливо знаходити час на якісний відпочинок. Традиційна мануальна техніка фізіологічного оздоровлення. що дозволить відновити емоційну рівновагу, зняти втому, розслабити м’язи та покращити фігуру — ідеальний варіант. Курс масажу забезпечить повний релакс,усунення набряків і гіпертонусу мускулатури, дренаж м’яких тканин та комплексне покращення самопочуття.
Price
Пакетна пропозиція Відновлення після пологів $3850
Відновлення після пологів Відновлення після пологів

Бажаєте
потрапити до нас?

Залиште свої контакти і ми зателефонуємо вам
Дякуємо, Вашу заявку прийнято. Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!
+38 (044) 374 73 74