Задоволення від сексу

Секс не приносить задоволення? Є дві основні причини зниження якості інтимного життя: дисбаланс гормонів та фізіологічні жіночі проблеми. З віком, після пологів, через стрес, незбалансованість дієти і відсутність фізичної активності, виникають ендокринні проблеми та функціональні зміни делікатної зони. Замісна терапія та інноваційні технології дозволять покращити самопочуття, усунути дискомфорт при статевому акті, повернути бажання і легкість, та насолоджуватись життям у будь-якому віці. 

До програми входить:

  • Комплексна діагностика. Ми проведемо необхідні аналізи для оцінки стану здоров’я та потреби в корекції рівнів гормонів, гінекологічне обстеження та УЗ-діагностику. Лікар-гінеколог допоможе виявити, що стало причиною виникнення дискомфорту, зниження лібідо чи інших проблем в сексуальній сфері, та знайде оптимальну схему їх корекції.
  • BHRT. Гормони контролюють все наше життя: настрій, стан шкіри, репродуктивне здоров’я, апетит, якість сну. І визначають якість сексу. Модифікація способу життя дозволяє тримати їх в балансі, але іноді потрібна безпечна корекція. Саме для цього використовуємо біоідентичні гормони — терапію аналогічними нашим природним гормонами для відновлення показників до рівня, характерного молодому організму. Компенсація та стабілізація ендокринного балансу біоідентичними гормонами — це надійний та швидкий засіб покращити самопочуття та якість інтимного життя без побічних ефектів та ризиків для здоров’я. З відновленням рівнів ключових гормонів ви помітите не лише повернення інтересу до сексуальної активності. BHRT допомагає зберігати молодість шкіри та гарну фізичну форму, профілактувати захворювання серця, судин та кісток, завжди бути енергійною та мати гарний настрій.
  • High-Tech. Електромагнітна стимуляції EmSella допоможе позбавитись нетримання сечі, усунути перерозтягнення тканин в результаті вікових змін та пологів, зміцнити м’язи тазового дна та суттєво покращити якість сексуальних відчуттів. Апарат BTL EmSella називають троном жіночої сили, адже це унікальна методика тонізації інтимних м’язів, один сеанс якої дорівнює 10 000 вправам Кегеля. Процедура високоефективна, неінвазивна, безболісна та повністю безпечна для організму. Апарат схвалений FDA та гарантує пролонгований ефект зміцнення інтимної мускулатури, який помітите не лише ви. 
  • Препарати ортомолекулярної медицини. Біоактивні препарати ортомолекулярної медицини використовуються для посилення та закріплення результатів гормональної корекції та інших засобів оздоровлення. Лікар допоможе підібрати оптимальну схему саплементації, що доповнить терапію та покращить самопочуття для того, щоб ви були впевнені в собі, могли насолоджуватись життям і отримувати задоволення від сексу у будь-якому віці та за будь-яких обставин.
Price
Пакетна пропозиція Задоволення від сексу $3300
Задоволення від сексу Задоволення від сексу

Бажаєте
потрапити до нас?

Залиште свої контакти і ми зателефонуємо вам
Дякуємо, Вашу заявку прийнято. Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!
+38 (044) 374 73 74