Здорове схуднення

Поєднання спорту та раціонального харчування — завжди гарна ідея. Але інколи досягти бажаних змін не так легко. Часу обмаль, дієта не допомагає, а хочеться отримати гарантований результат без зайвих зусиль? На допомогу прийдуть сучасні протоколи управління віком, в яких ми поєднали план модифікації способу життя з передовими технологіями, щоб створили ідеальний силует та зміцнити здоров’я. Виключна індивідуалізація та комплексний підхід допоможуть покращити самопочуття, безпечно і легко схуднути, а також дізнатись, як ефективно зберегти отриманий результат саме вам.

 

До програми входить:

  • Комплексна діагностика. Ми проведемо необхідні аналізи, ультразвукове та апаратне обстеження для оцінки стану здоров’я, виявлення харчової нетолерантності, гормонального дисбалансу та дефіцитних станів. За допомогою сучасної спектрофотометрії Oligoscan (Люксембург) визначимо ваш мінеральний статус, біоімпедансного аналізатору Tanita — точне співвідношення жиру, м’язів, води та кісткової тканини. А за результатами лабораторних тестів з’ясуємо, чи не заважають досягненню поставленої мети ендокринні порушення.  
  • Кастомізована дієта та супровід дієтолога. Без контролю харчування ані гарного тіла, ані міцного здоров’я не досягти. Ми розробимо персональну програму харчування згідно результатів обстеження та індивідуальних особливостей. А індивідуальний супровід професійного нутриціолога допоможе здорове харчування зробити зручним та звичним інструментом покращення самопочуття і зовнішнього вигляду, виробити комфортну стратегію, якої ви зможете дотримуватись без проблем і надалі.
  • BHRT. Корекція гормонального фону покликана нормалізувати обмін речовин, відновити відмінне самопочуття та привабливу фізичну форму. Для безпечної та точної терапії використовуємо лише перевірені формули біоідентичних гормонів — аналогічні природним гормонам людини препарати для відновлення оптимальних ендокринних показників. Замісна терапія не лише сприятиме нормалізації ваги, а й допоможе зберегти молодість, знизити ризик розвитку захворювань кісткової тканини та серцево-судинної системи.
  • High-Tech. Залежно від потреб вам буде призначена пресотерапія, міостимуляція, відновлювальні процедури на багатопрофільному апараті ROBOLEX та інтервальна гіпоксична терапія CellAir для прискорення обмінних процесів. Процедури апаратної корекції фігури сприяють покращенню метаболізму та мікроциркуляції в тканинах, допомагають зміцнити м’язи, позбутися целюліту та вдосконалити контури тіла. Активна імпульсна стимуляція мускулатури, лімфодренажний масаж, безпечне ліпомоделювання та ліфтинг шкіри, доповнені омолоджуючими властивостями гіпоксі-гіпероксичної терапії — це фізіологічне оздоровлення та комплексний професійний догляд за тілом, що гарантує помітний ефект естетичної корекції. 
  • IV-терапія та препарати ортомолекулярної медицини. Внутрішньовенні коктейлі та біоактивні препарати ортомолекулярної медицини покликані посилити і закріпити результат гормональної корекції та інших засобів оздоровлення. Індивідуально підібрані формули прискорять метаболізм та допоможуть якнайшвидше досягти поставленої мети, залишаючись сповненою сил та енергії. 
Price
Пакетна пропозиція Здорове схуднення $3960
Здорове схуднення Здорове схуднення

Бажаєте
потрапити до нас?

Залиште свої контакти і ми зателефонуємо вам
Дякуємо, Вашу заявку прийнято. Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!
+38 (044) 374 73 74