Personal Stylist

Для поціновувачів виключної індивідуальності та максимальної уваги до деталей пропонуємо послугу персонального стиліста. На ваш вибір консультації зі стилю, ревізія гардеробу та шопінг зі стилістом. В залежності від ваших побажань оберіть одну з наступних послуг:

  • Комплексна консультація з визначення вашого стилю та кольоротипу зовнішності. Тест на визначення особистого стилю та типу фігури, пропорцій тіла та форми обличчя, рекомендації з вибору фасонів та оптимізації гардеробу, поради з підбору зачіски, аксесуарів і найбільш вдалої кольорової гами в одязі. 
  • Консультація зі стилю та пропорцій фігури. Стиліст познайомить вас з видами стилів, проведе тест на визначення індивідуального стилю, визначить тип фігури та пропорції тіла, форму обличчя, надасть рекомендації з підбору найбільш вдалих фасонів, зачіски та аксесуарів. Ви дізнаєтесь, чи підходить ваш гардероб вашому стилю життя, що таке капсульний гардероб та як найкраще провести його ревізію. 
  • Визначення кольоротипу зовнішності. Аналіз вашого стилю згідно теорії кольорів Альберта Манселла, знайомство з характеристиками кольорів, різновидами кольоротипів та оптимальних палітр для них. Ви дізнаєтесь свій природний кольоротип за допомогою спеціальних драпіровок, навчитесь орієнтуватись в контрастах та поєднувати кольори. 
  • Консультація з архетипів. Дізнайтесь, що таке архетипи особистості та які характеристики мають чоловічі та жіночі архетипи, в чому їх відмінності, стадії розвитку, задачі. Стиліст розповість вам, як виглядає кожен з них: який зовнішній вигляд, колір, силует, фасон обирає той чи інший архетип, які зачіски та прикраси йому пасують. 
  • Ревізія гардеробу за сезонами. Розбір та план оптимізації ваших речей перед початком сезону. Ревізія гардеробу проводиться окремо по сезонам на ділиться на блоки весна\літо та осінь\зима. Сортування речей, формування переліку необхідних нових речей, залежно від побажань та бюджету, та інші рекомендації для розробки вашого стилю. 
  • Шопінг-супровід. Спільне зі стилістом здійснення покупок, згідно завчасно визначеного бюджету та маршруту. Професійна допомога у визначенні кращого вибору для вашого гардеробу в ТРЦ, шоурумах та моно-бутіках міста. 
Price
Консультація стиліста від $56
Personal Stylist Personal Stylist

Бажаєте
потрапити до нас?

Залиште свої контакти і ми зателефонуємо вам
Дякуємо, Вашу заявку прийнято. Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!
+38 (044) 374 73 74