Medical Fitness

Medical Fitness — це більше, ніж тренування. Персональний тренінг, що забезпечує повну кастомізацію фізичних навантажень та виключну увагу на результат, становить один з ключових інструментів стратегії управління віком. Систематичність та індивідуалізація гарантує покращення здоров’я та зовнішнього вигляду, комфортне вдосконалення фігури та створення пружного, привабливого та функціонального тіла.  

 

Спортивна зона Sandler Wellness & Aesthetics площею 500 м2 має все необхідне для проведення різноманітних тренувань. Зала для роботи з вільними вагами, тренажери, студії танців та аеробіки, а головне — професійна команда найкращих тренерів, що сформують вашу особливу схему фізичних навантажень згідно медичних призначень та вподобань. Індивідуальний підхід, поєднання спорту з персональним планом харчування, оптимальність схеми силових та аеробних занять дозволять безпечно схуднути, зміцнити м’язи та зберегти молодість. 

 

В залежності від ваших побажань та медичних показань оберіть фітнес, йогу, пілатес, класичні чи сучасні танці. Покращити контури тіла допоможе робота з вільними вагами та динамічні тренування TRX, розвинути гнучкість та покращити витривалість — стретчинг, пілатес, йога та кінезітерапія. Тренер допоможе знайти саме те, що потрібно — ідеальний засіб покращити настрій, зняти напругу, найкраще джерело енергії та секретний план досягнення міцного здоров’я та досконалої зовнішності. 

Medical Fitness Medical Fitness

Бажаєте
потрапити до нас?

Залиште свої контакти і ми зателефонуємо вам
Дякуємо, Вашу заявку прийнято. Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!
+38 (044) 374 73 74